Ostatní služby


Sháníte hudební podkres k Vaší akci? Jste také muzikanti a chtěli byste spolupracovat? Pořádáte teambuilding a chcete se pobavit?
Pokud máte zájem i o jiný typ produkce jsme ochotní Vám vyjít vstříc.

Koncert jako dar, Spolupráce s muzikanty, Hudební kvíz, Výuka hry na nástroje, Audio/video nahrávání, Smuteční hudba, Další služby

Kvarteto jako dárek či překvapení


Lámete si hlavu s originálním dárkem k narozeninám? Nebo jen chcete překvapit manželku při výročí? Přijedeme zahrát k Vám domů, na zahradu, do restaurace... Zkrátka se s námi můžete domluvit na libovolné hudební produkci tak, aby se vše odehrálo podle Vašich přání a představ.

Královéhradecké kvarteto na soukromé zahradě v původním dívčím obsazení.
Královéhradecké kvarteto na plese Univerzity Hradec Králové se zpěvačkou Michaelou Shejbalovou.

Spolupráce se zpěváky či kapelou


Rádi doplníme Váš zpěv, sbor nebo kapelu o smyčcové nástroje. Není pro nás překážkou ani dlouhodobá či pravidelná spolupráce.

Kvarteto jako interaktivní program
Živá hudba nemusí být jen pasivní zážitek. Dokážeme Vás vtáhnout do děje a rozpálit Vaše mozkové závity. Kombinací hudebních ukázek a zapeklitých otázek vytvoříme i celovečerní program pro velké či malé skupiny. Otázky můžeme postavit tak, aby byly různorodé – tedy nejen poznávání písní a interpretů, ale také zapojením mezipředmětových vztahů, tipování a hudební šifry.

Náš online kvíz si zdarma můžete zkusit i přímo teď. Přejeme příjemnou hru :-).


Zahrajte si kvíz
Královéhradecké kvarteto během soutěžně-hudebního večera v AC klubu v Hradci Králové
Satirická fotografie členů Královéhradeckého kvarteta - Evoluce hudebníků

Pedagogické služby


Zajistěte správný hudební vývoj pro Vás nebo pro Vaši ratolest. Jsme zkušení pedagogové a rádi předáme naše dovednosti dál. Kromě individuálních hodin hry na smyčcové nástroje pro děti i dospělé, nabízíme také výuku komorní hry, hudební nauku nebo přípravu hudební teorie k přijímacím zkouškám na konzervatoř či vysokou školu.

Smuteční hudba


V lidském životě nejsou jen momenty štěstí a radosti, i v těchto těžkých chvílích se na nás můžete obrátit. Citlivě a důstojně doprovodíme smuteční obřad.

Umělecká fotografie hudebních nástrojů. Foto Alena Hübnerová
Nahrávání smyčcového doprovodu audioukázek v podání Královéhradeckého kvarteta

Audio/video nahrávání


Chtěli byste něčím doplnit písně na Vašem novém CD? Nebo kvarteto do Vašeho klipu?

Přijedeme a natočíme smyčcový doprovod nebo třeba komparz do reklamního spotu. Jsme zkušení hudebníci, takže i když nemáte přesnou představu, nabízíme možnost vytvoření vlastních aranží.

Rádi se zúčastníme i zcela nových hudebních projektů.

Další služby


Nenašli jste na našich stránkách informace k produkci, jakou jste si vysnili? Určitě neváhejte a napište nám svoji představu. Využijte náš kontaktní formulář nebo nám zavolejte na telefoní číslo +420 776 161 121.


Kontaktujte nás
Umělecká fotografie hudebních nástrojů. Foto Alena Hübnerová