Ostatní služby


Sháníte hudební podkres k Vaší akci? Jste také muzikanti a chtěli byste spolupracovat? Pořádáte teambuilding a chcete se pobavit?
Pokud máte zájem i o jiný typ produkce jsme ochotní Vám vyjít vstříc.

Koncert jako dar, Spolupráce s muzikanty, Hudební kvíz, Pedagogické služby, Audio/video nahrávání, Smuteční hudba, Další služby

Živá hudba jako originální dárek či překvapení


Lámete si hlavu s originálním dárkem k narozeninám? Nebo jen chcete překvapit manželku při výročí? Přijedeme zahrát k Vám domů, na zahradu, do restaurace... Zkrátka se s námi můžete domluvit na libovolné hudební produkci tak, aby se vše odehrálo podle Vašich přání a představ.

Královéhradecké kvarteto na soukromé zahradě v původním dívčím obsazení.
Královéhradecké kvarteto na plese Univerzity Hradec Králové se zpěvačkou Michaelou Shejbalovou.

Spolupráce se zpěváky či kapelou


Rádi doplníme Váš zpěv, sbor nebo kapelu o smyčcové nástroje. Není pro nás překážkou ani dlouhodobá či pravidelná spolupráce. Aranže not pro smyčcové kvarteto jsme schopni sami zajistit. Napište nám.

Interaktivní hudební kvíz
Živá hudba nemusí být jen pasivní zážitek. Dokážeme Vás vtáhnout do děje a rozpálit Vaše mozkové závity. Kombinací hudebních ukázek a zapeklitých otázek vytvoříme i celovečerní program pro velké či malé skupiny. Otázky můžeme postavit tak, aby byly různorodé – tedy nejen poznávání písní a interpretů, ale také zapojením mezipředmětových vztahů, tipování a hudební šifry.

Náš online kvíz si zdarma můžete zkusit i přímo teď. Přejeme příjemnou hru. 🙂


Zahrajte si kvíz
Královéhradecké kvarteto během soutěžně-hudebního večera v AC klubu v Hradci Králové
Satirická fotografie členů Královéhradeckého kvarteta - Evoluce hudebníků

Výuka hry na housle, violu i violoncello


Zajistěte správný hudební vývoj pro Vás nebo pro Vaši ratolest. Jsme zkušení pedagogové a rádi předáme naše dovednosti dál. Kromě individuálních hodin hry na smyčcové nástroje pro děti i dospělé, nabízíme také výuku komorní hry, hudební nauku nebo přípravu hudební teorie k přijímacím zkouškám na konzervatoř či vysokou školu.

Živá hudba na pohřeb


V lidském životě nejsou jen momenty štěstí a radosti, i v těchto těžkých chvílích se na nás můžete obrátit. Citlivě a důstojně doprovodíme smuteční obřad.

Umělecká fotografie hudebních nástrojů. Foto Alena Hübnerová
Nahrávání smyčcového doprovodu audioukázek v podání Královéhradeckého kvarteta

Audio/video nahrávání


Chtěli byste něčím doplnit písně na Vašem novém CD? Nebo přidat smyčcové kvarteto do Vašeho klipu?

Přijedeme a natočíme smyčcový doprovod nebo třeba komparz do reklamního spotu. Jsme zkušení hudebníci, takže i když nemáte přesnou představu, nabízíme možnost vytvoření vlastních aranží.

Rádi se zúčastníme i zcela nových hudebních projektů.

Další služby


Nenašli jste na našich stránkách informace k produkci, jakou jste si vysnili? Určitě neváhejte a napište nám svoji představu. Využijte náš kontaktní formulář nebo nám zavolejte na telefoní číslo +420 776 161 121.


Kontaktujte nás
Umělecká fotografie hudebních nástrojů. Foto Alena Hübnerová